#momlife

Jedyny na rynku odkurzacz 3w1 Aqua Trio Philips

Przychodzi taki czas w życiu każdej kobiety, że zaczyna się ona cieszyć z nowego odkurzacza, czy mopa. W tym wpisie postaram się Wam pokazać jedyny na Naszym rynku odkurzacz aktywnie myjący 3w1 Aqua Trio Philips. Jest to odkurzacz pionowy bezprzewodowy z podświetleniem LED + mop aktywnie myjący (nie przecierający, a myjący) i odkurzacz ręczny.

Co znajdziemy w zestawie?

Zacznijmy od początku czyli co znajdziemy w pudełku kupując Aqua Trio Philips. Przekładany silnik, Ładowarka, Narzędzie do czyszczenia, Płyn do mycia podłóg, Stacja ładująca 2w1, Uchwyt ścienny , Dysza szczelinowa, Elektryczna szczotka z podświetleniem LED, Nasadka Aqua , Stojak, Szczotka do tekstyliów.

Design

Cały sprzęt wygląda bardzo dobrze, jest lekki, a dołączony do zestawu stojak stanowi spory plus. Akcesoria oraz sprzęt mamy w jednym miejscu, nie trzeba nic szukać i tym samym zajmuje niewiele miejsca. Wszystkie części oraz dodatkowe nakładki są bardzo dobrze spasowane, nie ma luzów i wpinanie jest bezproblemowe.

Aqua Spin jak to działa?

Jest to pierwszy mój odkurzacz aktywnie myjący. Poprzednik Aqua 8000 , którego recenzję znajdziecie tutaj, przecierał podłogę jednocześnie odkurzając, Aqua Trio różni się tym, że aktywnie myje podłogę. Unikatowa i opatentowana nasadka z technologią AquaSpin, posiada dwie szybkorotujące szczotki (kręcą się w odwrotnych kierunkach) skutecznie odkurzają i jednocześnie aktywnie myją twarde podłogi usuwając z powierzchni makaron, zupki i inne resztki. Radzi sobie poważnie świetnie, sprawiając, że nauka samodzielnego jedzenia przez mojego młodszego synka nie jest dla mnie taka straszna. Wszystko sprzątam w oka mgnieniu. Do mopa dołączony jest dedykowany płyn Philips , który bardzo przyjemnie pachnie. Wystarczy dodać 10 ml do zbiornika na czystą wodę i nasze podłogi będą czyste i bez smug.

Program samoczyszczenia

Dokładnie tak mop posiada program samoczyszczenia, który trwa zaledwie 4 minuty, a rolki po nim są idealnie czyste. Wystarczy tylko wypłukać zbiornik na brudną wodę i wyciągnąć rolki do wysuszenia. To jest bardzo praktyczna opcja i nie wymaga od Nas żadnej dodatkowej pracy, aby urządzenie było gotowe do pracy.

Odkurzacz pionowy z LED

Aqua Trio bardzo wygodnie i szybko można zmienić w świetny odkurzacz z podświetleniem LED. Akumulator pozwala Nam na 45 minut odkurzania i dla mnie wystarcza w zasadzie na 2 pełne odkurzania Naszego 100 metrowego domu. Lampka LED bardzo fajnie podświetla nam wszystkie okruszki dzięki czemu nic nie przeoczymy i pozwala na odkurzanie wieczorową porą, kiedy dzieci śpią. Odkurzacz jest niski dzięki czemu jesteśmy w stanie odkurzyć pod nisko zawieszonymi szafkami, łóżkami czy pod kanapą na stopkach.

Odpinany odkurzacz ręczny

Odkurzacz ręczny jest bardzo przydatny w domu, ale nie tylko. Mamy do niego dopinane dwie końcówki szczelinówkę i szczotkę do tapicerki. Najczęściej odkurzam w ten sposób kanapę z okruszków pozostawionych po jedzeniu ciastek przez dzieci, czy też zbieram sierść pieska. Poważnie ta szczotka świetnie sobie radzi z sierścią! Odkurzacz ręczny przydaje Nam się również do sprzątania aut w garażu, ale też wygodnie zbiera się Nim kurz z wysokich mebli czy szafy. Jest lekki i niewielki dlatego bardzo wygodnie się Nim manewruje.

Marzenie każdej mamy!

Zapewniam, że odkurzacz, czy też mop Aqua Trio jest marzeniem każdej mamy! Od kiedy pojawił się w Naszym domu wszystko sprzątam dużo szybciej, a BLW mojego młodszego synka jest jakby przyjemniejsze. Już nie wyrywam sobie włosów gdy Je makaron z sosem, który zawsze w połowie trafia na podłogę. Aqua Trio zbiera z powierzchni dosłownie wszystko: świderki, płatki z jogurtem, zupka ? Nic nie stanowi dla niego problemu. Jest to mój 3 (!) odkurzacz myjący , ale pierwszy który dokładnie myje podłogę, a nie przeciera. Po każdym odkurzaczu miałam zawsze w głowie co mógłby mieć ulepszone, aby lepiej się Nim sprzątało. Przy Aqua Trio nie przychodzi mi dosłownie nic do głowy! Myje czystą wodą, odprowadzając brud do osobnego naczynka. Sam się czyści! Świetnie się Nim odkurza , a LED podświetla wszystko na Swojej drodze. Mogę wysprzątać Nim auto bez plączących kabli. Wszystkie akcesoria trzymamy w jednym miejscu (nie trzeba szukać ich). Ma wymienną baterię!

Jak widzicie Ja jestem zachwycona i jak dla mnie jest bez wad! Zapraszam Was również na Mój kanał YouTube gdzie wykonałam test.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.