#momlife

Guliard wyjątkowa biżuteria na każdą okazję

Nie wiem z jakiego założenia Wy wychodzicie, ale dla mnie zawsze jest dobra okazja, aby obdarować kogoś lub po prostu Siebie wyjątkową biżuterią. Dlaczego jest Ona wyjątkowa zapytacie? Biżuteria Guliard to marka w 100% Polska od pudełeczka, poprzez biżuterię, pozłacanie i grawerowanie. Uwielbiam takie produkty, które są ręcznie wykonywane i wkładane jest w nie serce.

Bardzo podziwiam projektantów, którzy są obdarzeni wysokim smakiem, kreatywnością i wyobraźnią w tworzeniu tak pięknej biżuterii. Do mojej kolekcji dołączył ten piękny, delikatny naszyjnik, który idealnie podkreśla eleganckie stylizacje.

Do każdego zamówienia marka Guliard dodaje pudełeczko, certyfikat autentyczności oraz torebkę prezentową. W ofercie jest też grawerowanie, także możecie spersonalizować Swoje zamówienie i nadać mu indywidualny charakter.

W ich kolekcjach na pewno znajdziecie coś dla Siebie kolczyki, bransoletki z charmsami, naszyjniki, pierścionki, zawieszki i zegarki. Wszystko co jest Nam potrzebne by dokończyć Naszą codzienną stylizację lub podkreślić “bankietowy” look. Poniżej dodaję Wam linki z tym co mi wpadło w oko.

Już niebawem Walentynki czyli doskonała okazja, aby sprawić sobie prezent. Jeśli chciałabyś otrzymać konkretną biżuterię Guliard, zostaw otwartą stronę www.guliard.pl by dać “subtelnie” pomysł na prezent Swojemu ukochanemu. Wiecie, że mężczyzn trzeba zawsze naprowadzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.