smartwatch kid sun 4g
#momlife

Smartwatch GARETT KIDS SUN 4G prezent na Dzień dziecka, Komunię

Spędziłam bardzo dużo czasu na szukaniu oryginalnego i praktycznego prezentu dla chłopca na Komunię. Chciałam również, aby przedmiot był bezpieczny. Natrafiłam na stronę producenta Garett i wybraliśmy idealny Smartwatch.

Garett

Wraz z mężem wertowaliśmy strona na po stronie i zdecydowaliśmy się na zakup modelu GARETT KIDS SUN 4G w kolorze niebieskim. Dlaczego Smartwatch? Ponieważ poza tym, że jest zegarkiem, telefonem ma bardzo dużo praktycznych funkcji zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Niebawem będą wakacje dlatego fakt, że urządzenie ma lokalizator oraz GEO-ogrodzenie, sprawił, że uznałam Go za prezent idealny, zapewniający spokój i komfort psychiczny rodziców dorastającego chłopca.

Po kolei, zapraszam do przeczytania jakie ma funkcje zakupiony Smartwatch GARETT KIDS SUN, później moja opinia i niespodzianka dla czytelników.

Funkcje i obsługa GARETT KIDS SUN

Zegarek działa na oprogramowaniu Android 6.0 jest więc nowoczesny, intuicyjny i prosty w obsłudze. Dziecko ma możliwość wyboru tarczy (mamy wersję elektronicznego zegarka lub tradycyjnego) menu i spersonalizowaniu Go pod siebie. Wyświetlacz jest duży i czytelny. Dobrze wszystko widać na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Można dostosować Go do własnych upodobań.

Dzieci należą do aktywnych użytkowników i bardzo dobrze, że gumowy pasek jest wymienny. Czy nam się zniszczy, czy zwyczajnie zużyje możemy Go bez problemu dokupić w sklepie i wymienić. Kolejnym istotnym atutem jest fakt, że zegarek jest wodoszczelny IP67 i odporny na pył. Dziecko nie musi Go ściągać do mycia rąk, mało tego producent podaje, że może być zanurzony w wodzie przez 30 min.

Jedną z moich ulubionych funkcji jest plan lekcji. Można Go wprowadzić z poziomu OPIEKUN. Dzięki niemu nasza pociecha zawsze ma Go pod ręką (dosłownie) i skończą się wymówki typu “Zapomniałem”.

garett plan lekcji

Zegarek ma podstawowe funkcje telefonu. Można dzwonić i odbierać połączenia oraz wysyłać krótkie wiadomości głosowe (czat), dodatkową funkcją z możliwością komunikacji jest też aparat. Tak, tym zegarkiem można robić zdjęcia i to dość dobrej jakości. Możemy również prowadzić Video rozmowy.

Poza wymienionymi mamy również krokomierz do sprawdzania aktywności, miernik temperatury i ciśnienia do monitorowania zdrowia, latarkę, miernik snu itd.

Bezpieczeństwo i niezawodność

dziecko obsługujące zegarek garett

Jak wspominałam na początku spodobały mi się głównie opcje dla rodziców, które zapewniają dziecku bezpieczeństwo, a rodzicom spokój. Mowa oczywiście o Geo-lokalizacji oraz o Geo-ogrodzeniu. Lokalizacja bazuje aż na 3 technologiach zwiększając bezpieczeństwo i zapewniając 100% skuteczność jest to GPS, LBS i Wi-Fi. Zazwyczaj aplikacje lokalizujące są płatne, ale w przypadku zegarka Garett mamy ją darmową. Wystarczy ściągnąć na nasz telefon, założyć konto oraz sparować z zegarkiem dziecka. Wszystko jest bardzo proste.

Niebawem wakacje, dzieci mnóstwo czasu będą spędzać z rówieśnikami na dworze, w aplikacji można zaznaczyć teren na którym dziecko może się znajdować. Jeśli nasza Pociecha wyjdzie poza obszar, zegarek poinformuje nas o tym. Genialna sprawa, dzięki temu rodzice nie muszą się tak zamartwiać o bezpieczeństwo dziecka. Dodatkowo, nie musimy dzwonić, często przeszkadzając w zabawie, wystarczy sprawdzić, gdzie aktualnie jest. Fajną sprawą okazuje się również możliwość podsłuchania przez rodzica otoczenia w jakim znajduje się dziecko dzięki dyskretnemu podsłuchowi.

Dziecko natomiast ma opcję w zegarku SOS, gdy jest w nagłej sytuacji może z niego skorzystać nawiązując błyskawiczne połączenie z 3 numerami Prawda, że brzmi świetnie?

Podsumowanie

garett smartwatch

Najlepszą rekomendacją jest uśmiech dziecka po otrzymaniu Smartwatcha oraz po odkrywaniu nowych funkcji. Z tego co zauważyłam największą radość sprawił aparat do upamiętniania chwil. Krokomierz do sprawdzania ile się w danym dniu wykonało aktywność. Latarka ? bo daje świetne światło, a to taki “bajer” dla dzieci. Możliwość prowadzenia Video-rozmów z przyjaciółmi.

Jak dla mnie jest to doskonały prezent zarówno dla mniejszych dzieci (zwłaszcza 3-4 letnich uciekinierów podczas spacerów) jak i dla starszych 8+ ułatwiających kontakty z rówieśnikami oraz rodzicami podczas aktywności na dworze.

Bardzo Wam polecamy Smartwatch GARETT KIDS SUN 4G jest świetnie wykonany, solidny i ma wiele praktycznych funkcji. Dzięki uprzejmości firmy GARETT otrzymaliśmy dla Was kod zniżkowy -20% na wszystkie nieprzecenione produkty do końca lipca 2021.

Comments

Maniek
24/05/2021 at 6:39 pm

Świetny smartwatch, idealny dla dzieck i rodziców. Jestem pod wrażeniem w niczym nie odstaje od bardziej znanych marek, a pokusiłbym się o stwierdzenie, że funkcjonalność nawet lepsza jak dla dziecka.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.