toxic city hot wheels dzień dziecka
#kidlife

Hot Wheels Toxic City – idealna opcja na dzień dziecka

Nie lada gratka dla każdego chłopca czyli zestawy superszybkich torów Hot Wheels z serii Toxic City. Pierwszy podstawowy zestaw Tymek dostał pod Choinkę i to był dla niego strzał w 10! Poza dużą dawką rozrywki zabawki z tej serii rozwijają kreatywność poprzez budowanie torów, motorykę małą przy łączeniu poszczególnych części i wyobraźnię tworząc różne scenariusze do zabawy.

Ochroń miasto HotWheels przed toksycznymi atakami zwierząt! Tymek zgromadził już kilka zestawów, które pokażemy Wam w tym wpisie. Każdy z nich można połączyć tworząc miasto. Komplety kompatybilne są z zestawami z pomarańczowymi torami.

Toksyczny atak skorpiona

Toxyczny atak skorpiona

Zestaw składa się z figurki skorpiona, jego giętkiego ogona stanowiącego tor, czarnego toru, wyrzutni i superszybkiego autka. Jest to bardzo fajny zestaw , który można ustawić na aż 3 możliwości, dzięki temu zabawa może trwać w nieskończoność. Dodatkowo można Go dołączyć do reszty miasta za pomocą pomarańczowych torów. Naszym zadaniem jest przejechanie pętli i pokonanie Skorpiona. Trzeba się mocno napracować i poćwiczyć. Czy uda się naszym super-szybkim autkom? Czy wpadną w jego sidła?

Jadowita Kobra

Jadowita kobra Hot Wheels

Bardzo duży zestaw, na którego widok każdy chłopiec zrobi wielkie “wow”. Składa się On “ruchomej” Kobry i elementu, który jest jakby myjnią, toru łączącego, wyrzutni, kubeczka ze slime oraz super szybkiego autka.

Ten zestaw dostarcza bardzo dużo emocji. Jest w nim slime, który umieszcza się w pysku węża lub w myjni. Skutecznie hamuje autka, które muszą przedrzeć się przez jego paszczę. Naszym zadaniem jest wystrzelenie autka tak, aby przejechało przez slime i uderzyło w jedną z dwóch “puszek”, które przewracają Kobrę. Zadanie nie jest łatwe wymaga zręczności, opanowania i odpowiedniego użycia wyrzutni.

Dino-Coaster Atak Stegozaura

Hot wheels dino couster attack

Zestaw, który składa się z parku dinozaura i autka szturmowego, wbudowana jest również wyrzutnia autek. Plac można zamknąć ruchomym elementem, dzięki czemu samochodziki robią okrążenia. Utrudnieniem jest katapulta, która wyrzuca autka poza tor. Czy Twoje autko będzie na tyle szybkie, aby bezpiecznie pokonać tor? Jest to najmniejszy z naszych torów i ma najmniej do zaoferowania, ale auta wyrzucane z impetem dostarczają dużo emocji i zabawy.

Podsumowanie

Zestawy Hot Wheels Toxic City są w mojej opinii doskonałym pomysłem na prezent dla dzieci +3 lata. Można się nimi bawić w pojedynkę lub w kilka osób. Układanie torów i zabawa bardzo pochłania mojego synka i nie ma dnia, aby nie układał Swojego miasta. Tory są wykonane z elastycznego tworzywa i pomimo wyginania w różne strony są bardzo odporne i nie odkształcają się. Tymek aktualnie zbiera autka z Hot Wheels, które tworzą już sporą kolekcję. Co do resoraków, również nie ma nic do zarzutu są mocno eksploatowane (rzucanie, ocieranie, dociskanie do ziemi) a mimo to są kompletne, bez żadnych uszczerbków, kółka się trzymają i wyglądają bardzo ładnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.