hair care panda żelki i serum
#momlife

Zdrowe i piękne włosy Hair Care Panda

Mam długie włosy za łopatkę, które są wysoce porowate i lubią się puszyć (delikatnie kręcone). Bardzo ważna przy tego typu włosach jest ich pielęgnacja i w tym wpisie chciałam Wam przedstawić markę HairCare Panda, produkty które są naturalne, przeznaczone również dla wegan, a dobór opakowań zgodnie z zasadą zero waste. Opakowania można recyklingować lub wykorzystać jako pojemniki na drobiazgi.

Vegan Gummies – witaminowe żelki
cena około 150 zł

Nie od dziś wiadomo, że warto stosować zdrową dietę, ale jeśli ona nie wystarcza warto sięgnąć po suplementy wspomagające. Chciałam Wam polecić najpyszniejszą opcję jaką są witaminki Miś Żelki Vegan Gummies.
Przeznaczone są one dla każdej osoby, która potrzebuje witaminowej bomby, aby poprawić witalność włosów, zapobiec puszeniu się, odżywić po zabiegach fryzjerskich lub po ciąży. Formuła przystosowana jest również dla kobiet karmiących lub właśnie “przy nadziei”.

żelki z biotyną hair care panda

Codziennie po posiłku należy jeść 2 miśki. Zapewniam, że w smaku są pyszne niczym słodzycze. Prawda, że brzmi przyjemne? W ich składzie znajdziemy największą ilość biotyny na rynku bo aż 5000% tylko po to aby zachować zdrowe włosy i skórę. Niacyna, witamina A pomagają zachować zdrową skórę. Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej, Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Każdy ze składników pokrywa 100% dziennego zapotrzebowania.

miś żelka hair care panda

Po miesiącu stosowania kuracji żelkami od HairCare Panda moje włosy odzyskały blask i są bardziej sprężyste. W czasie przesilenia wiosennego często mi wypadają, a teraz znajduję ich znacznie mniej na szczotce. Dodatkowo pięknie rosną mi paznokcie, a i skóra na tym również zyskała.

Silky Elixir Hair Care Panda
cena 130 zł

Po wysuszeniu moich włosów, aby nie latały wokół mojej głowy zawsze muszę Je potraktować jakimś kosmetykiem wygładzającym. Hair Care Panda Silky Elixir to idealny pomocnik w stylizacji i w dodatku pięknie pachnie w mojej opinii truskawkami. Jest bardzo wydajny bo wystarczą zaledwie 3 krople, aby wygładzić i ujarzmić moje włosy. Eliksir można również stosować na mokre włosy ułatwiając ich rozczesanie. Uwielbiam gładkie i miękkie włosy po stosowaniu tej odżywki. Skład eliksiru jest bezpieczny dla dzieci, dlatego jeśli Wasza pociecha ma problem z rozczesywaniem włosów z czystym sumieniem Wam Go polecam. Nadmienię, że produkt nie obciąża włosów.

frejkove i serum hair care panda

Marka Hair Care Panda posiada w swojej ofercie jeszcze kilka produktów (Kolagen, Keratyna, Serum regenerujące z Arganem) jeśli mieliście okazję z ich korzystać dajcie znać jak Wam się sprawdziły.

w dłoni serum elixir hair care panda


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.