#momlife

Moje Wszystko kilka słów o mnie i tym miejscu

Witam Cię na moim blogu parentingowo – lifestylowym i jednocześnie bardzo się cieszę, że trafiłaś do tego miejsca. Pierwszy post jest najtrudniejszy, bo właściwie nie wiadomo od czego zacząć? Może po prostu napiszę o sobie, poznajmy się!

Mam na imię Ania i mam 32 lata, mój mąż zwraca się często do mnie Andzia, także śmiało piszcie do mnie Andzia! Jestem mamą rezolutnego, dwuletniego już Tymona, oraz najwspanialszą żoną Konrada. Ukończyłam pedagogikę, ale niestety nie pracuję w wyuczonym zawodzie. Uzyskanie tytułu magistra sprawiło, że stałam się bardziej pewna siebie jak i swoich umiejętności. Jestem z siebie bardzo dumna, a wiedza jaką uzyskałam na moim kierunku bardzo przydaje mi się w życiu codziennym i w wychowywaniu syna.

Pracuję od kilku lat u producenta artykułów dziecięcych. Zajmuję się fotografią, aukcjami internetowymi i mediami społecznościowymi. Postaram się umieścić kilka poradników na temat przedmiotów z jakimi mam do czynienia na co dzień, być może uda mi się pomóc w doborze wyprawki dla Maluszka. Niemając wykształcenia informatycznego praca w firmie niejako zmusiła mnie do samokształcenia z czego bardzo się cieszę oczywiście. Sama nauczyłam się wielu rzeczy, a w tym tworzenia stron internetowych.

Część z Was jakie tu mam nadzieję tutaj trafią znają mnie, a może moją lepszą cząstkę czyli Tymcia z Instagrama @frejkove. Uwielbiam fotografować tego małego gościa! Stało się to moim hobby, a może jest to już natręctwo? Nie wiem konkretnie, ale sprawia mi to wielką radość, a w przyszłości będzie stanowić piękną pamiątkę. Już widzę jak zasiadamy z mężem do albumów i oglądamy zdjęcia synka z dzieciństwa.

O czym planuję pisać już zapewne widzicie w kategoriach menu, ale pokrótce Wam wszystko opiszę. Mama i Dziecko to będzie spory fragment na moim blogu, czyli moje doświadczenia i scenariusze prosto z naszego życia. Nie znajdziecie tutaj na pewno żadnych porad rodzicielskich, gdyż nie mam takiej wiedzy ani też doświadczenia w postaci gromadki wychowanych dzieci, aby cokolwiek komuś radzić. Będę pisała jednak o tym jak Ja się zachowuję i co akurat w naszym przypadku się sprawdziło. Mamą jestem dopiero od 2,5 roku i każda z Nas wie jaki to jest intensywny i pouczający czas. Czas dla nas, jako mam, żon, kobiet…

Na blogu znajdziecie również recenzje kosmetyków, sprzętów, które pozwalają mi zaoszczędzić cenny czas i sprawiają, że czuję się wyjątkowo. Opiszę ulubione zabawki Tymcia i książeczki, czyli wszystko to, co pozwala mi na wypicie CIEPŁEJ kawy we względnym spokoju.

Kto mnie choć troszkę zna, to wie jak bardzo kocham książki. Z przyjemnością podzielę się z Wami moimi ulubionymi tytułami, jak i tymi, które mnie wcale nie porwały. Może Wasz punkt widzenia sprawi, że ponownie zostaną przeczytane? Praktycznie całą ciążę spędziłam w domu z powodu nieiwelkich komplikacji, także bardzo dużo czasu spędziłam na oglądaniu seriali. Netflix potrafi być taki uzależniający, też tak macie? Podzielę się z Wami moją top listą seriali na zbliżające się długie, jesienne wieczory!

Co Wy na to? Jesteście ciekawi? Przywitajcie się ze mną w komentarzach, będzie mi niezmiernie miło!

xoxo Andzia, (tak, tak GossipGirl też oglądałam)

Poniżej galeria naszych wspomnień…

Comments

09/10/2019 at 11:49 am

Hey 🙂 Super Blog będziemy stałym gościem ;p Wpadaj również do nas na instagram znajdziesz nas pod Psi Łasuch 🙂
Powodzenia !!!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *